Fotografia noworodkowa

Na sesję noworodkową zapraszam Maluszki do 2 tygodni życia. Sesja odbywa się w studiu w Warszawie, gdzie dysponuję wszystkimi akcesoriami i dodatkami, które pozwolą mi na stworzenie niezapomnianej pamiątki pierwszych dni życia dziecka. Możliwy jest również dojazd do klienta. Zapewniamy miłą i ciepłą atmosferę, bez pośpiechu, z czasem na karmienie, zabawę, przewijanie i przytulasy oraz dużą dozę cierpliowści i wyrozumiałości z mojej strony.

Sesja noworodkowa trwa około 3 godzin. Zależy to od wielu czynników, a przede wszystkim maluszka, dlatego zawsze radzę, aby była to przyjemność dla wszystkich, nie spieszyć się i tego dnia zarezerwować sobie trochę więcej czasu. W trakcie sesji wykonujemy zdjęcia samego Maluszka oraz zdjęcia rodzinne z rodzeństwem i rodzicami.

Koszt sesji 750zł

Cena obejmuje:

  • 10 zdjęć  w wersji elektronicznej. Na pendrive znajdują się zdjęcia najwyższej rozdzielczości w 2 formatach: do druku, oryginalny jpg oraz do publikacji w internecie,
  • 10 zdjęć wywołanych w formacie 15×21 ułożone w personalizowanym, autorskim pudełeczku
  • 3 stylizacje
  • ujęcia z rodzicami, rodzeństwem

Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć (40 zł/zdjęcie), odbitek w dowolnym formacie i zamówienia dziecięcego fotoalbumu.