Fotografia świąteczna

Witajcie,

Wielkimi krokami zbliża się magiczny świąteczny okres i również wielkimi krokami my przygotowujemy się aby zapewnić Wam niezapomniane pamiątki. W tym roku nasze sesje świąteczne będziemy realizować w studio zlokalizowanym w Warszawie na Pradze Południe.

Przygotowujemy dla Was wiele aranżacji świątecznych tak aby każdy z Was znalazł coś dla siebie, poczuł się swobodnie i spełnił swoje oczekiwania.

W naszym studio, nie śpieszymy się, stawiamy na jakość, sesje realizujemy co godzinę tak aby każda rodzina i każde dziecko oswoiło się z atmosferą studia. Wiemy z doświadczenia, że czasami trzeba na to czasu i my ten czas na oswojenie się oraz ciepłą herbatkę Wam dajemy.

Aby zdjęcia były piękniejsze sesje wykonujemy we dwójkę gdzie jedno z nas fotografuje a drugie odpowiada za ustawienie dziecka i rozweselanie. Wszyscy wiemy, że idealne ujęcie dziecka to czasami kwestia jednej sekundy i właśnie dlatego pracujemy we dwójkę. Nic nam nie umknie a Wy będziecie mieli duży wybór zdjęć do wyboru.

Kilka dni przed sesją dzwonimy do Was aby omówić szczegóły sesji np. ubioru, później wysyłamy Wam wiadomość z podsumowanie aby niczego nie przeoczyć. Wtedy mamy pewność że sesja będzie przebiegała zgodnie z planem.

W tym roku mamy dla Was przygotowane 4 świąteczne scenerie.

Sesja świąteczna w tradycyjnej aranżacji.

Sesja świąteczna w Warszawie może być pełna ciepła i zapachu pierników. Przeniesiemy Was do magicznego domku, gdzie poczujecie się jak w baśniach Andersena. Będzie też nasz świąteczny stolik, świąteczne baśnie, składany dziadek do orzechów oraz maszyna do pisania listów do Mikołaja. Scenka idealna dla rodziny

Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć (35 zł/zdjęcie), odbitek w dowolnym formacie i zamówienia dziecięcego foto-albumu.

Sesja zimowa pełna kolorów w Warszawie

Pastelowe święta – zupełnie odjechana scenka pełna prezentów, kolorów i uśmiechu. Przygotowując tę aranżację nawet nie spodziewałam się takiego WOW efektu i mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu.

Sesja świąteczna w klimacie loftowym w Warszawie

Rodzinna scenka na łóżku w loftowej odsłonie. Jeśli lubicie naturalną kolorystykę, minimalizm i surowy klimat to ta sceneria jest właśnie dla Was. Nam się marzyła taka loftowa aranżacja, która idealnie pasuje do naturalnych kadrów.

Przygotowujemy dla Was kolejne niespodzianki o których poinformujemy niebawem.

Sesje świąteczne to świetny pomysł na prezent.

U nas taki prezent możecie zrealizować ale również zakupić voucher na sesje dla bliskiej osoby.