Oferta
FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Fotografia ciążowa Sesja ciążowa trwa około 2 godzin, natomiast priorytetem dla nas jest samopoczucie i bezpieczeństwo przyszłej mamy i to my dostosowujemy się do danej sytuacji.

Read More
FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Fotografia dziecięca - plener/studio Serdecznie zapraszam na sesje zdjęciowe dzieci od 1 roku życia. Podczas sesji robię wszystko, aby czas spędzony ze mną na sesji był

Read More
FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Fotografia noworodkowa KIEDY WYKONAĆ SESJĘ NOWORODKOWĄ? Najlepiej między 6 a 14 dniem życia Maleństwa. Dziecko w tym czasie częściej i głębiej śpi oraz chętniej poddaje się układaniu do zdjęcia. GDZIE ODBYWA SIĘ

Read More
Blog
Najnowszy wpis w blogu
zdjęcia z chrztu itp...
Read More
O Nas

Zamigotać to ta chwila kiedy Ty spojrzysz w obiektyw a my uchwycimy ten ulotny moment zamyślenia. Zamigotać to zatrzymać nie tylko to co widzisz gołym okiem ale też to co schowane głęboko w Tobie. Zamigotać to nasz autorski projekt, dzięki któremu zatrzymasz na dłużej ulotność chwil. Zamigotać to profesjonalna fotografia, to masa pomysłów na to co można zamknąć w tym małym okienku zwanym potocznie kadrem.

Kochamy to co robimy i będzie nam niezmiernie miło podzielić się z Wami tą miłością i ugościć Was na sesji. Życie jest jedno i każda z chwil warta jest upamiętnienia. Dzięki nam zatrzymasz na zawsze najważniejsze momenty swojego życia a my nadamy tym momentom magicznego klimatu.

Do zobaczenia na sesji!!!